Sonar Reveal
Her seviye karanlıkta çözülecek bir bulmaca.
✓Kiểm tra tương thích trên thiết bị của bạn
- 0
- İndirmeler
- 0
- İncelemeler
- v1.02
- En son sürüm
İndir
Sonar Reveal ekran görüntüleri
Keşfetmek için kaydırın
Sonar Reveal hakkında
🌑 Sonar Reveal — Karanlıkta Yolculuk
Ekran siyah. Sonar darbesi göndermek için dokunun. Bir an için parlayan duvarlar belirir, sonra tekrar karanlığa döner. Sadece hatırladıklarınızı kullanarak çıkışı bulun.
Her seviye karanlıkta bir bulmaca. Darbeleriniz sınırlı. Her dokunuş bir karar. Her adım, bir saniye önce gördüklerinize doğru bir inanç sıçraması.
✨ İçindekiler: 🔊 Tek dokunuşla oynanış — herkes oynayabilir, kimse çabuk ustalaşamaz 🌌 Atmosferik, minimalist görseller — saf siyah üzerinde parlayan çizgiler 🧠 Hafızaya dayalı navigasyon — gör, hatırla, hareket et ⚡ Kısa, hızlı seviyeler — bir kez daha denemek için mükemmel 🎯 Yıldız derecelendirmeleri — daha az darbeyle çözerek daha fazla kazanın 🕹 Artan zorluk — koridorlar, tehlikeler, hareketli engeller ve daha fazlası 📱 Dikey, tek elle, çevrimdışı uyumlu
Bir labirent değil. Bir koşu oyunu değil. Daha sessiz, daha gergin ve daha tuhaf bir şey.
Işıklar kapalıyken çıkış yolunu bulabilir misin?
- ↗Her seviye karanlıkta çözülecek bir bulmaca.
v1.02 sürümündeki yenilikler
- New levels have been added.
- Minor issues have been resolved.
Review for Sonar Reveal
0.0/10 from 0 reviews
Sonar Reveal eski sürümleri
KHÁM PHÁ RIÊNG CHO BẠN
Cá nhân hóa có kiểm soát
Lịch sử được lưu trong trình duyệt; server chỉ xử lý tín hiệu đã giới hạn để trả gợi ý và không lưu hồ sơ cá nhân.Đang nhận diện Android và ABI từ trình duyệt…
Phổ biến tại quốc gia của bạn
Xu hướng theo khu vực đã chọn.
Tiếp tục khám phá
Dựa trên app và danh mục bạn vừa xem.
Sonar Reveal
Benzer uygulamalar
Gündelik
Bus Fever Party!
Lumi GamesBulmaca
Tiletopia: Üçlü Eşleştirme
FUNJOYGündelik
Ultra Merge Racing
HUAMING WANGGündelik
Project Eva
Funcell Games Pvt LtdCasual
Ditching Work3 - escape game
行吟信息科技(上海)有限公司Casual
Mahjong Association:Sort Emoji
TRIWINKumarhane